Вид послуг

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР японської компанії - виробника автоматичних коробок передач AISIN SEIKI Co Ltd

- Ремонт автоматичних трансмісій
- Успішно працюємо 20 років.
- Ремонтуємо всі види коробок.
- Використовуємо оригінальне американське обладнання. SuperFlow (США).
- Використовуємо тільки оригінальні ЗЧ, що поставляються з США (компанії Sonnax, експортує запчастини в більш ніж 70 країн) і компанії Alto Products Corp розробника і - виробника ЗЧ для автоматичних трансмісій.
- Використовуємо також матеріали і ЗЧ, що поставляються з Німеччини, Нідерландів, Англії, Чехії, Фінляндії
- Працюємо за стандартами і технологіями виробників трансмісій
- Прийнятий в роботу автомобіль зберігається на стоянці, що постійно охороняється.
- Комплектуємо ЗЧ після діагностики коробки передач. Час поставки ЗЧ 1 - 3 тижні.
- Гарантія на виконані роботи від 6 місяців до одного року
- У своїй діяльності керуємося рекомендаціями таких асоціацій як ATRA (Automatic Transmission Rebuilders Association https://members.atra.com/), APRA (Automotive Parts Remanufacturers Association https://apra.org/), а так же компании ATSG (Automatic Transmission Service Group https://www.atsg.us/).

Трансмісія
Трансмиссия
Діагностика
Диагностика
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание

Фото та відео

Відгуки

Після капітального ремонту вариатора відношення до цієї контори вкрай негативне. Коробка тече по сальнику полуосі та в місті з'єднання з ДВС. До сих пор не знаю яке масло залито в вариатор. При перевірці рівня на щупі піна таке враження щои воно кипить і залили туди масло для АКПП а ні вариатора. По гарантії виправляти відмовляються та перекладають вину на мене. Один болт на з'єднанні коробки з ДВС відсутній. По людськи не розмовляють. Появи порада звертайтесь до інших. Погане СТО не зважаючи 55 свою разрекламованість
Александр
Первый раз приехал к ребятам 2 года назад, с коробкой которую отказались брать в ремонт другие специалисты. Ремонт был сложный, но сделали на высшем уровне, отдельное спасибо Александру. Теперь обслуживаю коробку только там. Отличные специалисты, которые знают свое дело до мелочей. Сегодня был на плановой замене масла - все супер, быстро, профессионально. А бонусом еще и отличная акустика в зоне ожидания.
Алексей (Audi A8L)
Недавно побывала в этой автомастерской. Результатом осталась довольна. Все сделали быстро и качественно! Мне проделали хорошую работу : -ремонт коробоки передач -ремонт вариаторов -ремонт АКПП - полная замена масла в коробке передач -установили дополнительный радиатор на АКПП Так же мой муж обслуживается только в этой мастерской. Так что, если у Вас случилась неприятность можете смело обращаться, работу выполняют на отлично. Ребята молодцы !
Татьяна Дегтяренко
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Сб: з 10:00 до 19:00
Нд: вихідний
Соцмережі