ПАРТНЕРИ РЕЙТИНГ-АКЦІЇ «АВТОЕКСПЕРТ. КРАЩИЙ АВТОСЕРВІС»


ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Компанія Автомеханіка – одна з перших на ринку автосервісного обладнання та професійного інструменту в Україні. З 1996 року компанія демонструє високі стандарти відбору і обслуговування устаткування та є лідером на ринку. Серед головних пріоритетів є якісна робота з технікою та професійний розвиток співробітників. Недарма люди залишаються в колективі роками і стають відмінними фахівцями. Практика постійного навчання обумовлена ​​динамічним розвитком технологій і товарів в сфері автосервісу. Такий підхід дозволяє зберегти якість послуг на високому рівні. На цей час Автомеханіка імпортує в Україну техніку від кращих світових виробників обладнання СТО та надає клієнтам весь спектр послуг з його технічної підтримки.

 
ПРИЗОВІ ПАРТНЕРИ

ТОВ КАМІОН ОІЛ - є ексклюзивним дистриб'ютором торговельних марок LIQUI MOLY (ЛІКВІ МОЛІ) та BIZOL (БІЗОЛ) в Україні. Вже понад 25 років ми займаємося оптовою та роздрібною торгівлею найкращих та найякісніших моторних олив та сервісної хімії LIQUI MOLY та BIZOL.

У напрямку В2В компанія розробила та успішно реалізувала проект «Всеукраїнської мережі авторизованих сервісів LIQUI MOLY», який включає в себе близько 30-ти сервісів техобслуговування авто по всій країні.

Переваги компанії полягають у:

  • більш ніж 4000 найменувань товарів для будь-якого автомобіля.
  • продуктових лінійках для велосипедів, комерційного транспорту, човнів, садової та будівельної техніки. А також, для приватного використання вдома, в професійних майстернях або промисловості.
  • найкращій сировині, як доказ - постійні перевірки якості та відповідність найвищим вимогам.
  • щорічних нагородах тм LIQUI MOLY: в Україні - “Вибір року” 2019, 2020. У Німеччині “Best brand”, “Top Marke”, “Die Besten Marken” стабільно з 2010 року.

Вже більше ніж чверть століття ми надаємо нашим клієнтам та партнерам впевненість у надійності та якості моторних олив, сервісної хімії та автокосметики від легендарних німецьких брендів LIQUI MOLY та BIZOL.

 

Вже понад століття Philips є лідером у сфері автомобільного освітлення. Розширити межі технологій і зробити водіння безпечнішим для усіх учасників дорожнього руху - покликання компанії. Намагаючись змінити досвід керування автомобіля за допомогою освітлення, Philips розробляє свої лампи для бездоганної функціональності, надійності та постійного задоволення користувачів. Саме тому компанія реєструє приблизно 50 нових патентів щороку та є постачальником товарів понад 100 виробникам автомобілів у світі.