Вид послуг


Ми можемо запропонувати вам автомобіль ні вироби,ручної роботи (від виробника), Що перевершують за якістю багато зарубіжних і вітчизняних аналоги.

Тюнінг: навісне обладнання для позашляховиків, (кенгурін) легкових автомобілів, автобусів і вантажівок і мотоциклів від виробника.

Для виготовлення дуги, кенгурятника, підніжки, куточків захисту заднього бампера використовується високоякісна товстостінна (3 мм) нержавіюча труба (Італії та Німеччини) що створює додаткову міцність і захист бампера Вашого автомобіля. Ціна прийнятна.

Також можливе виготовлення длямотоцикла: дуги безпеки, керма, багажники, тримач додаткових фар.

Індивідуальне виробництво, від виробника, дозволяє виконати будь-який каприз замовника з виготовлення: захисні дуги, (кенгурін), пороги, кенгурятники підніжки, захисту заднього бампера для джипів, мікроавтобусів, вантажних і легкових авто. У роботі ми використовуємо каталоги світових брендів «Cobra», «Delta», «Schiessler», а так само власні напрацювання в області виготовлення дуг.

Хотілося б звернути увагу на те, що замовник може сам розробити або прийняти участь в створенні дизайну кенгурін для автомобіля, підніжок, захисту заднього бампера.

Дуги і кенгурятник кріпляться посиленими кронштейнами на раму або лонжерони автомобіля, установка на пластикові деталі не допускається.

А також проводитьсяремонт та реставрація кенгурінна будь-які обважування з нержавіючої сталі,кенгурін.

пропонуєтьсяфаркоп на будь-який позашляховик, посилений захист двигуна і бампера.

також:Дуги на мотоциклі, додаткові підніжки на чопер, тримач додаткових фар, багажники, керма і багато ін.
 

Тюнінг
Тюнинг

Фото та відео

Відгуки

Делал у них из Н.Ж. дуги. Красиво и по моему проекту. Быстро и без соплей. Рекомендую.
Рома
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти