Вид послуг

VIANOR - найбільша мережа Шинних Центрів у країнах Північної Європи, Балтії та СНД. До неї входить понад 1400 Шинних Центрів, розташованих у Фінляндії, Швеції, Норвегії, Естонії, Латвії, Швейцарії, Україні, Росії, Казахстані та США. Частина Шинних Центрів належать засновнику VIANOR - компанії Nokian Tyres plc, решта входять до складу мережі на умовах франчайзингового партнерства. У всіх Шинних Центрах VIANOR компанія Nokian Tyres намагається створити найсприятливіші умови для зручного вирішення будь-яких питань, пов'язаних з придбанням та обслуговуванням шин. Окрім цього, Шинні Центри VIANOR пропонують додаткові автомобільні товари та послуги, які також можуть стати у пригоді клієнтам Шинних Центрів.

Окрім легкових Шинних Центрів VIANOR для легкових автомобілів, під час розвитку мережі в Україні виникли ще дві додаткові концепції: VIANOR TRUCK – для вантажних автомобілів, та VIANOR INDUSTRIAL – для спецтехніки.

Перший Шинний Центр VIANOR в Україні відкрився 17 липня 2007 року в Запоріжжі, а на сьогодні мережа VIANOR в Україні нараховує 173 Шинних Центрів, з них легкових VIANOR – 161, вантажних VIANOR TRUCK – 8, спеціальних VIANOR INDUSTRIAL – 4.

Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт  дисков

Відгуки

По даному автосервісу відгуки відсутні
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
понеділок-п'ятниця: 9:00 - 19:00
субота: 9:00 - 17:00
неділя: вихідний