Вид послуг

Довірте ремонт турбіни професіоналам

Компанія Turborotor поверне до життя ваш турбокомпресор всього за 2 дні! Компанія Turborotor за 4 роки своєї роботи провела капітальний ремонт тисячі турбокомпресорів. Ми - надійний помічник вашого легкового або вантажного авто.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТУРБІН

Наші майстри використовують сучасне обладнання європейського виробництва. Це дозволяє нам проводити ремонт турбокомпресора (турбонагнітача) не тільки якісно, ​​але і швидко. Ми повернемо вам відремонтований компресор як новий, із заводськими параметрами, вже через 2 дні!

Відмінною рисою наших послуг є саме капітальний ремонт турбін. Ніяких гаражних ремонтів кустарним способом за допомогою підручного інструменту. Ми ретельно перевіряємо всі вузли і складові турбіни. Проводимо діагностику турбіни, чистку, заміну зношених комплектуючих на нові оригінальні і фінальне регулювання турбіни. На всі виконані нами роботи ми надаємо гарантію 12 місяців.

ОБМІННИЙ ФОНД

Крім ремонту турбін на дизелі або бензині, ми пропонуємо своїм клієнтам купити відновлену турбіну з нашого обмінного фонду. Детальніше про це: послуга швидкого обміну турбокомпресора, це, припустимо, у вас немає часу чекати кілька днів, а турбіна несправна. Ви телефонуєте нам, вказуєте серійний номер і марку турбіни. Ми підтверджуємо її наявність. Після чого ви привозите нам свою зламану турбіну, а натомість отримуєте повністю справну з нашого обмінного фонду. Таким чином реставрована турбіна за лічені хвилини у вас!

ЗАПЧАСТИНИ В НАЯВНОСТІ І ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Компанія Turborotоr також є дистриб'ютором запасних частин до турбін легкових та вантажних автомобілів. У нас ви знайдете найбільш затребувані запчастини:

Якщо у нас не знайшлося того, що вам потрібно, то ми привеземо це спеціально для вас. Для цього вам потрібно оформити замовлення у нашого менеджера.

ДОСВІДЧЕНІ МАЙСТРА

В нашій команді 6 професійних майстрів, чиї навички забезпечують безперебійну роботу тисячі турбін щорічно. Щороку майстри проходять спеціалізовані курси для підвищення кваліфікації та навчання сучасним методам і технологіям. Всі вироблені роботи відповідають європейським стандартам якості.

Якщо у вас залишилися питання, із задоволенням на них відповімо.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Якісна діагностика

Ми проводимо діагностику на сучасному високоточному обладнанні

Чудовий сервіс

Спочатку Ви отримуєте свою турбіну, перевіряєте її, а потім платите за її ремонт.

Доступна ціна

Діє гнучка система знижок. Запрошуємо до співпраці СТО та автомайстерні

Гарантія якості

12 місяців гарантії без обмеження кілометражу

ЧИМ МИ ВІДРІЗНЯЄМОСЬ ВІД ІНШИХ?

  • Для проведення ремонту ми використовуємо оригінальні запчастини від фірм-виробників. Готові до співпраці, як з оптовими, так і з роздрібними замовниками
  • Ми проводимо ремонтні роботи згідно з протоколом, встановленим заводами-виробниками
  • Після ремонту ми детально пояснюємо, що стало причиною виходу турбокомпресора з ладу, щоб клієнт не повторював ту ж помилку двічі
  • Ми постачаємо наших клієнтів докладною інформацією про те, як правильно провести монтаж турбіни на автомобіль і як правильно експлуатувати, щоб в подальшому уникнути несправності
  • Термін капітального ремонту турбіни складає 1-2 дня
  • У нас прозора цінова політика
  • Ми надаємо гарантію 1 рік на виконані ремонтні роботи
  • Тільки у нас є ОБМІННИЙ ФОНД турбін для легкових і вантажних автомобілів
  • Ми - єдиний на Західній Україні сервіс, який має європейське обладнання: балансування і налагоджувальні верстати, піскоструй, мийку і стенд для розбирання.
Ремонт турбіни
Ремонт турбины

Фото та відео

Відгуки

По даному автосервісу відгуки відсутні
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Пт: з 9 до 17
Сб-Нд: вихідний
Соцмережі