Вид послуг

РЕМОНТ РУЛЬОВИХ РЕЙОК В КИЄВІ. ШВИДКО, ВИГІДНО, ЯКІСНО. РЕЙКА РУЛЬОВА У ПРОДАЖУ. РЕМОНТ РУЛЬОВИХ РЕЙОК КИЇВ

Наша компанія здійснює діагностику, ремонт систем рульового керування легкових та комерційних автомобілів різних марок. А саме, виконуємо реставрацію рульових рейок з гідропідсилювачем та електропідсилювачем керма, рульових редукторів, рульових колонок, насосів ГПК, рульових карданів. Ремонт проводимо під ключ з демонтажем, монтажем агрегатів, та вузлів систем рульового керування. Автосервіс обладнаний 10-ма постами з сучасним інструментом, підйомним обладнанням, оглядовими ямами, підйомними траверсами тощо.

Також компанія займається продажем агрегатів, комплектуючих та витратних матеріалів.

Ремонт рейок з їх повною ревізією проводиться фахівцями з використанням новітніх технологій, методів ремонту, на спеціально створеній ділянці з сучасним інструментом, верстатами та обладнанням. Перед тим як буде проведено ремонт рульових рейок, дана деталь піддається мийці, піскоструйній обробці, повній дефектовці з ретельною ревізією стану всіх комплектуючих.

Рульова рейка являє собою механізм, що передає зусилля від рульової колонки до коліс. Саме рульова рейка відповідає за реакцію керованих коліс на рухи водія. Існує декілька причин для ремонту рейок, і найпоширенішими серед них є розгерметизація (підтікання) рульової рейки з ГПК через зношеність манжетів, корозія штока, люфт рульової рейки, відсутність підсилення керма і сторонній стукіт з віддачею в рульове колесо.

Про необхідність ремонту свідчать поява оливи під автомобілем, ускладнене рульове управління, люфти, стукіт та інше. Кожна несправність тягне за собою ремонт різного ступеня складності. Наприклад, ремонт рульових рейок може зводитися до розбирання агрегату з заміною сальників (манжетів), шліфовки валу пошкодженого корозією, виготовлення опорних втулок, або вимагати заміни зношених деталей кермової рейки: штока, корпуса, розподільника тощо. Далі рульова рейка регулюється та проходить перевірку на спеціальному стенді.

Після завершення ремонту, зборки автомобіля, обов’язково проводиться регулювання кутів розвал сходження на сучасному 3D стенді.

По часу ремонт займає від 1-го до 2-х днів. Надається гарантія до 1 року.

 

Щоб уникнути серйозного і дорогого ремонту слід періодично проводити діагностику рульового керування. Діагностика показує працездатність рейки, насоса ГПК тощо, відповідність параметрам виробника, справність агрегату та ступінь зносу. Таким чином, в результаті діагностики стає зрозуміло, чи потребує рейка ремонту, чи ні. У більшості випадків своєчасно проведена діагностика захищає від істотних витрат в майбутньому.

Співпрацюємо на аутсорсингу з іншими автосервісами, майстернями. Нам привозять та надсилають агрегати на ремонт з різних областей України.

Компанія купує несправні кермові рейки під відновлення.­

 

Не випробовуйте долю, користуйтеся послугами професіоналів!

Від справності рульового керування залежить не тільки Ваше життя!

Передпродажна підготовка
Предпродажная подготовка
Гальмівна система
Тормозная система
Трансмісія
Трансмиссия
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система
Діагностика
Диагностика
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование
Вихлопна система
Выхлопная система

Фото та відео

Відгуки

Я пользуюсь услугами СТО, мне сделали Полный ремонт рулевого управления, уже больше года и ни каких замечаний.Так что обращайтесь и все будет тип-топ.
Николай Винник
4 года обращаюсь за помощью только в Аполлон, выручали не раз и даже в экстренных случаях не отказывали, принимали машинку на ремонт, всегда делали максимально быстро и качественно, машинка каждый раз как после больнички. Всегда честно озвучивают ситуацию по ремонту, без лишних проволочек, накруток и разводов. Не променяю это СТО ни на какое другое!
Юлия
Міняла рульові тяги,все добре зробили,зауважень не маю,ціна я думаю нормальна,можу пропонувати будете задоволені роботою.
Ніна
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний
Соцмережі