Вид послуг

Тут надають послуги з проведення комплексної діагностики стану автомобіля. Для точного виявлення причин поломки тут використовують великий арсенал спеціалізованого обладнання. Зокрема, в лабораторії станції є стенд, який дозволяє за лічені хвилини вимірювати розвал-сходження. Автомобілю потрібно всього лише проїхатися по спеціальному майданчику, і відразу стане ясно, чи потрібно робити регулювання розвал-сходження. Для виявлення дефектів підвіски тут використовують шок-стенд, який надає інтенсивний вплив на амортизатори, перевіряючи їх на міцність. Ще на станції є стенд для перевірки ефективності і надійності гальмівної системи. Він показує стан гальмівної рідини, колодок, барабанів, дисків. Крім цього тут використовують стенди з виявлення люфтів, перевірки світла фар, а також 3-D стенд розвалу-сходження, високоточний стенд для вимірювання балансування коліс і багато іншого. Але тут не тільки виявляють причини несправності автомобіля, але і усувають їх. У список послуг станції входять і деякі ремонтні роботи. Але це не єдиний напрямок, яким займається "Автодіагностика"! Станція також спеціалізується на продажах різного устаткування для СТО. Тут представлений широкий вибір діагностичних інструментів від різних виробників. У Вас є унікальна можливість оцінити роботу того чи іншого обладнання на потужностях станції і вже після цього приймати рішення, купувати його чи ні. Також СТО "Автодіагностика" займається навчанням фахівців-діагностів. На станції функціонує підготовчий центр, де майстрів навчають роботі з різним діагностичним обладнанням. У разі, якщо клієнт здійснив тут покупку устаткування для свого СТО, фахівця працювати з цим устаткуванням навчать безкоштовно.
Крім цього, СТО надає послуги зі страхування автомобілів. На станції представлена ​​велика кількість пропозицій від різних страхових компаній. Так що клієнт зможе в одному місці вибрати собі найбільш підходящий страховий поліс.
Примітно те, що керівник СТО "Автодіагностики" Владислав є головою Асоціації безпеки дорожнього руху в Україні. Він, як ніхто інший, розуміє важливість проведення якісної діагностики та усунення проблем з автомобілем.

Список виконуваних робіт:
- Комплексна діагностика легкових автомобілів;
- Комп'ютерна діагностика Розвал-сходження 3-D;
- Діагностика гальмівної системи;
- Діагностика підвіски;
- Балансування коліс;
- Регулювання світла фар;
- Продаж обладнання для СТО;
- Страхування автомобілів;
- Навчання фахівців-діагностів

Діагностика
Диагностика
Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт  дисков
Гальмівна система
Тормозная система
Оптика (ліхтарі і фари)
Оптика (фонари и фары)
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)

Фото та відео

Відгуки

По даному автосервісу відгуки відсутні
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
понеділок-п'ятниця: 8:00-18:00
субота: 8:00-18:00
неділя: вихідний