Вид послуг

Завдяки фахівцям сервісних центрів Lexus ви зможете зосередитися на тому, щоб отримувати задоволення від їзди. Весь обслуговуючий персонал центрів та технічні фахівці пройшли повний курс підготовки відповідно до суворих нормативів Lexus для того, щоб постійно підтримувати ваш Lexus в бездоганному стані:

  • регламентне технічне обслуговування через кожні 15 тис. км;
  • реєстрація всіх робіт з технічного обслуговування в спеціальному формулярі;
  • використання тільки оригінальних запасних частин Lexus.

ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Кожен клієнт, який відвідує сервісний центр Lexus Kharkov, отримує максимальну увагу - це наш бездоганний стиль роботи. Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід на всіх етапах обслуговування - від дзвінка до салону до підписання акту виконаних робіт.

Особливу увагу ми приділяємо інформуванню клієнта про результати проведеної діагностики технічного стану автомобіля - сервіс-консультанти повідомляють про всі існуючі несправності автомобіля. Обслуговування на офіційному СТО «Lexus Харків» передбачає проведення якісного ремонту автомобіля, який відповідає всім стандартам і вимогам заводу-виробника, а встановлення оригінальних запасних частин і застосування рекомендованих витратних матеріалів дозволяють уникнути серйозних поломок автомобіля.

6 переваг обслуговування в нашому сервісному центрі

Оригінальні запасні частини
У роботі ми використовуємо тільки сертифіковані запасні частини і матеріали, аналогічні тим, які встановлюються на заводі-виробнику, і від самого початку відрізняються високою якістю виконання і робочим ресурсом. Гарантія від заводу-виробника на куплені і встановлені в нашому сервісному центрі оригінальні деталі становить 1 рік. Встановлюючи оригінальні запасні частини на автомобіль в гарантійний період, ви можете бути впевнені в надійності свого автомобіля.

Команда професіоналів
У наших дилерських центрах працюють кваліфіковані фахівці, які пройшли спеціальне навчання і атестацію. Всі майстри регулярно підвищують свою кваліфікацію, тому і можуть якісно виконати ремонт будь-якої складності в найкоротші терміни. Очевидно, наші співробітники досвідченіші і відповідальніші за працівників нелегальних майстерень.

Першокласне обладнання
Спеціалізоване обладнання дозволяє дотримуватися технологічних норм, підвищуючи якість послуг, що надаються. Наша станція технічного обслуговування повністю укомплектована спеціальним інструментом і обладнанням, рекомендованим заводом-виробником для проведення робіт з діагностики і ремонту автомобілів.

Гарантія на виконані роботи
Незалежно від обсягу робіт ви отримуєте фіксований гарантійний термін на виконаний ремонт. «Lexus Харків» гарантує: в процесі проведення ремонтних робіт дотримуються всі технологічні норми, рекомендовані заводом-виробником. Так, навіть затягування болтів проводиться за строго регламентованими правилами.

Фіксована ціна
На офіційному сервісі ви завжди можете розраховувати на тверді і прозорі розцінки на запасні частини та послуги з їх встановлення. Повна вартість робіт залежить від складності ремонту та норм часу на його виконання, встановлених заводом-виробником.

Чесний і відкритий підхід
Ми завжди інформуємо клієнтів про вартість пропонованого ремонту, ми завжди рекомендуємо провести ремонт автомобіля в найближчі терміни з метою його безпеки, нагадуючи про ризики експлуатації несправного транспортного засобу. Ми завжди пропонуємо клієнтам вибрати зручний час і дату для здійснення необхідного ремонту. З нами просто.

Фото та відео

Відгуки

По даному автосервісу відгуки відсутні
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Понедельник—пятница: 9:00–19:00
Суббота: 9:00–18:00
Воскресенье: 10:00–16:00