Вид послуг

Ми - автосервіс Oiler, найкраща мережа автосервісів у столиці.

Наша місія - це щаслива людина на справному автомобілі;
Наша мета - покращувати якість життя за допомогою своїх послуг.

За 11 років ми виросли з маленького магазину з продажу масел в повноцінний комплексний автосервіс з 7-ма станціями - на Печерську, Оболоні, Лук'янівці, Деміївці, Відрадному, Окружній і Троєщині.

Ми працюємо тільки з офіційними представниками відомих компаній з виробництва масел, витратних матеріалів та запчастин в Україні та підтвердимо це сертифікатами. Купуючи витратні матеріали та запчастини у нас, ви купуєте офіційну продукцію.

У чому переваги нашого автосервісу?

  • Фіксована ціна обслуговування: ви платите ту вартість, яку бачите на сайті, а ціна ремонту відома ще до початку робіт;
  • 100% гарантія результату: автосервіс Oiler надає гарантію на кожну запчастину і всі роботи, а також гарантує відсутність несправностей після обслуговування. Ми цінуємо кожного клієнта і завжди владнаємо будь-яке питання на його користь;
  • Економія часу: у нас немає черг, ми здійснюємо попередній запис на визначений час, наші станції знаходяться в різних районах міста і обслуговують клієнтів за зручним для них графіком - Пн-Пт з 8:00 до 19:00, Сб, Нд з 9:00 до 19:00; 
  • Ввічливий і приємний персонал: ми допомагаємо нашим клієнтам з рішенням їх проблем, для цього ми грамотно консультуємо і пояснюємо складні речі простою мовою. Ми завжди раді бачити наших клієнтів!


Oiler завжди прагне бути автосервісом №1, - місцем, де людині буде комфортно обслуговуватися.

Ми стаємо кращими для наших клієнтів і завдяки нашим клієнтам.

Саме для цього ми підтримуємо з вами зворотний зв'язок. Ви завжди зможете поділитися враженнями про обслуговування з оператором нашого call-центру або залишити відгук з оцінкою на нашому сайті в розділі «Відгуки».

Будемо раді, якщо ви довіритесь нам і станете ще одним щасливим автомобілістом.

До зустрічі в Oiler!

Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Трансмісія
Трансмиссия
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Передпродажна підготовка
Предпродажная подготовка
Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт  дисков
Діагностика
Диагностика

Фото та відео

Відгуки

Хоть вожу машину уже далеко не первый год, но в обслуживании её, мягко говоря, не силен. Потому в таких вопросах предпочитаю отправляться к профессионалам. В первый раз в Oiler Печерска попал по рекомендации друга. Обслужили вроде неплохо, да и цены у них оказались приемлемыми. После мне довелось побывать также в филиалах Троещены и Окружной. И везде я встречал одну и ту же картину-вежливый и компетентный персонал, качественное обслуживание, комната для ожидания со всеми удобствами. Теперь тоже советую их своим знакомым.
Вальдемар на Honda
Были проблемы с подвеской, заехал в один из филиалов сервиса. Понравилось, что есть фиксированный прайс, то есть выше ценник не поднимут и ты знаешь наперед, сколько нужно будет заплатить. Теперь здесь ремонтирую машину, а почему бы и нет? Персонал всегда улыбается, мастера подскажут, что нужно в ближайшее время подремонтировать или заменить. Одним словом, лучшего автосервиса нет.
Сергей на Kia
Заказал у вас услугу развал схождения. Мне перезвонили и договорились на день ремонта. Время сказали сразу, что удивило. Обычно тянутся часы ремонта и слишком большая цена, а здесь я плачу фиксированную стоимость. Мне обошлась работа в 498 грн., за две оси. Теперь буду к вам заезжать чаще..
Олег на Opel
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Автосервіс працює за графіком:
Пн-Пт: 08.00 - 19.00;
Сб: 09:00 - 19:00;

Графік роботи колл-центру:
Пн-Пт: 08:00 - 22:00;
Cб-Нд: 09:00 - 19:00