Вид послуг

ТОВ «Вест Тракс» – офіційний представник MAN на території України. Ми впевнено тримаємось в лідерах ринку, а послуги нашого сервісу користуються попитом серед власників вантажних автомобілів.

Співпраця з нашою компанією приносить вигоду власникам бізнесу, діяльність яких пов’язана із транспортуванням та спецперевезеннями, адже ми готові взяти на себе повне сервісне обслуговування автопарку. Також ми пропонуємо допомогу у виборі та купівлі автомобіля MAN, опираючись на бажані параметри та потреби клієнта. А для більшої доступності пропонуємо купити авто в кредит або за допомогою лізингу.

Автомобіль MAN сприймається знавцями доріг як символ  надійності, абсолютної безпеки та незрівнянної витривалості. Європейські стандарти якості високо цінуються на вітчизняному ринку, тому для нас честь бути офіційним представником знаменитого німецького концерну MAN.

Оскільки ми працюємо напряму із німецьким виробником, то пропонуємо клієнтам лише європейську якість своїх послуг. У нас є надсучасне обладнання та команда кваліфікованих майстрів, здатних в короткі строки вирішити всі проблеми клієнта.

ТОВ «Вест Тракс» – це багаторічний досвід роботи, тисячі задоволених власників MAN та безперечне лідерство у регіоні!

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • Ми використовуємо тільки офіційне найсучасніше діагностичне обладнання і програмне забезпечення від виробника автомобіля MAN Truck & Bus AG.
 • Підбір запчастин та комплектуючих для вантажних автомобілів MAN виконується по завжди актуальній офіційній комп'ютерній базі даних запчастин Mantis.
 • А також, кваліфіковані фахівці ТОВ "ВЕСТ ТРАКС" гарантують:
  - Планування термінів та надійність
  - Попередня калькуляція видатків
  - Гарантія на проведені роботи
  - Скорочення терміну простою до мінімуму

Дворічна гарантія на сервіс і запчастини MAN

Дворічна гарантія MAN Truck & Bus SE поширюється на всі ремонти, виконані в точках обслуговування MAN та включає в себе оригінальні деталі MAN, встановлені під час ремонту, оригінальні деталі MAN ecoline і оригінальні аксесуари MAN. Рівень обслуговування ідентичний річній гарантії, що діяла раніше.

Діагностика
Диагностика
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование
Допомога в дорозі
Помощь в дороге
Трансмісія
Трансмиссия
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система

Фото та відео

Відгуки

Все круто, быстро аккуратно и по приемлемым ценам!
Aleksandr Suhomlin
Обслуживание на высоком уровне! Высококвалифицированные работник! Все работы выполнены быстро и качественно!
Андрей Тимофеев
СТО MAN якісне облуговування.
Руслан Горбатюк
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідний