Вид послуг

СТО МАЙСТЕР Mitsubishi - це колектив фахівців з обслуговування автомобілів Mitsubishi.

СТО МАЙСТЕР Mitsubishi розпочало свою діяльність з березня 2008 року, обравши пріоритетним напрямком - сервісне обслуговування автомобілів марки Mitsubishi. Завдяки професійності, оперативності та індивідуальному підходу до кожного, на сьогоднішній день ми маємо досить широке коло клієнтів, партнерів, друзів.

СТО МАЙСТЕР Mitsubishi надає наступні послуги:

 • сервісне обслуговування автомобілів Mitsubishi;
 • регламентні роботи (планове ТО);
 • діагностика і ремонт ходової частини, гальмівної системи, системи обігріву і охолодження автомобіля;
 • діагностика і ремонт двигунів;
 • ремонт і обслуговування КПП;
 • комп'ютерна діагностика;
 • послуги автоелектрика, включаючи діагностування та усунення неполадок електронних систем автомобіля, установка сигналізацій, ксенону, автомагнітол, парктроников, центральних замків, доводчиків стекол і т.д .;
 • послуги евакуатора;
 • продаж оригінальних і ліцензійних запчастин, рідин, витратних матеріалів та аксесуарів до автомобілів Mitsubishi;
 • послуга закритій паркування з цілодобовим відеоспостереженням;
 • розвал сходження на стенді HOFMANN 3D.

Головними принципами своєї роботи ми вважаємо не тільки орієнтованість наобслуговування автомобілів Mitsubishi, А й індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми прагнемо побудувати індивідуальні відносини з кожним, що передбачає довгострокову співпрацю в майбутньому.

В даний час, завдяки постійним постачанняморигінальних автозапчастиндо автомобілів Mitsubishi, ми створили склад з широким асортиментом запчастин. Також ми пропонуємозамовленняавтозапчастин як для автомобілів Mitsubishi, так і інших японських виробників, з таких країн як Об'єднані Арабські Емірати, США, Японія.

СТО МАЙСТЕР Mitsubishi- це станція техобслуговування, яка спеціалізується на обслуговуванні автомобілів марки Mitsubishi (Митсубиси або Мітсубіші).

Не дивлячись на те, що станцій техобслуговування в Україні налічується велика кількість, не всі з них вузько спеціалізуються на конкретних марках автомобілів. Більшість (або частина) СТО надають послуги ремонту автомобілів абсолютно різних марок і виробників, що в свою чергу не дає можливості забезпечити повний комплекс послуг по ремонту або діагностиці автомобіля. І клієнти не завжди можуть отримати якісний і своєчасний сервіс свого авто в зв'язку з відсутністю в наявності у СТО необхідних матеріалів або запчастин.

СТО Mitsubishi СТО МАЙСТЕР Mitsubishiпропонує Вам повний спектр послуг з діагностики, обслуговування і ремонту автомобілей Mitsubishi (сервісне обслуговування автомобілів, регламентні роботи, діагностика і ремонт ходової частини та двигунів, ремонт і обслуговування КПП, комп'ютерна діагностика, послуга евакуатора та ін.). На СТО Mitsubishi працюють досвідчені співробітники, які використовують спеціалізовані інструменти та сучасне діагностичне обладнання, що рекомендується заводом-виробником.

НашаСТО МАЙСТЕР Mitsubishiзабезпечує сервіс європейського рівня. Ми враховуємо всі вимоги наших клієнтів, власників Мітсубісі, і намагаємося задовольнити всі їхні потреби в найкоротший термін. Для цього у нас працюють наші майстри - фахівці і професіонали своєї справи, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, що дозволяє швидко і якісно проводити риботи з технічного обслуговування автомобілів. Всі працівники мають професійну освіту, великий досвід проведення ремонтних робіт автомобілів Mitsubishi.

Наша команда СТО Mitsubishi подбає про вашому автомобілі на найвищому рівні!

«Ми докладаємо максимум зусиль на оптимізацію витрат, часу і коштів, пов'язаних з обслуговуванням автомобілів наших клієнтів»

Чекаємо Вас на нашій СТО за адресою: Київ, вул. Новокостянтинівська, 1-В, (044)33-247-88,(097) 830-20-10

Для зручності клієнтів працює також СТО за адресою Київ, вул. Б. Окружна, 4,(044) 228-13-78, 063) 813-43-10

Діагностика
Диагностика
ГБО
ГБО
Автоскло
Автостекла
Гальмівна система
Тормозная система
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Допомога в дорозі
Помощь в дороге
Оптика (ліхтарі і фари)
Оптика (фонари и фары)
Трансмісія
Трансмиссия
Електрика
Электрика
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система

Фото та відео

Відгуки

По даному автосервісу відгуки відсутні
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб: з 09:00 до 14:00