Вид послуг

МАК-АВТО – спеціалізований автосервіс, що займається комплексним обслуговуванням, діагностикою та ремонтом автомобілів різних видів та моделей.
Компанія МАК-АВТО функціонує 21 рік, щороку обслуговуючи близько 26 тисяч авто. В 20 ремонтних цехах працює понад 150 працівників, які дозволяють сервісу гарантувати професійно та вчасно виконану роботу своїм клієнтам.
Основною спеціалізацією сервісу є професійне обслуговування та комплексний ремонт авто марки Mercedes. Наш автосервіс СТО Мак-Авто Bosch Car Service став провідним на даному сегменті ринку. Це пояснюється високим рівнем професіоналізму всієї нашої команди: наші спеціалісти мають великий досвід роботи в ремонті різних неполадок та уміють працювати з сучасним обладнанням. Крім того, наша компанія надає широкий спектр послуг, які виконуються на належному високому рівні та за доступними цінами для кожного, хто стикнувся з проблемою ремонту та обслуговування свого автомобіля. Компанія приділяє велику увагу постійному підвищенню якості усіх робіт. Обираючи нас – Ви економите Ваш час та гроші!

До переліку послуг автосервісу входять:

- Комп’ютерна діагностика
- Реставрація форсунок
- Токарні роботи
- Ремонт та реставрація рульових рейок
- Електроніка авто
- Заміна мастил
- Ремонт двигунів
- Ремонт ходової
- Розвал сходження
- Реставрація карданних валів
- Магазин автозапчастин
- Заправка автокондиціонерів
- Хімчистка та detailing-студія
- Ремонт стартерів та генераторів
- Інші роботи, що пов’язані з комплексним обслуговуванням авто

Всі етапи роботи з Вашим автомобілем продумані до дрібниць і основою для цього є високотехнологічне точне обладнання. Інноваційні тестові стенди (вони проходять обов’язкову міжнародну сертифікацію), профільне обладнання дозволять провести всі діагностичні роботи, визначити план подальших профілактичних, ремонтних або відновлювальних робіт.

Довірте Вашого «залізного» друга професіоналам! У найкоротші терміни, незважаючи на складність поломки, СТО Мак-Авто Bosch Car Service в Мамаївцях зможе допомогти Вам повністю відновити працездатність Вашого автомобіля!

Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Трансмісія
Трансмиссия
Діагностика
Диагностика

Фото та відео

Відгуки

Дуже сподобалось обслуговування , підйомник #28 Олександр . рекомендую.
Олександр
Старшина файли майстер
Віталій
Старшина самий найкращий з майстрів
Сергій
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Пт: з 8:00 до 20:00
Сб: з 8:00 до 18:00
Нд: вихідний