Вид послуг

ТОВ `` ЛАВ-АВТО``

Автомайстерня по ремонту радіаторів, а також виготовлення і продаж автомобільних, сільськогосподарських, промислових та іншого роду радіаторів, интеркулеров, радіаторів кондиціонерів, теплообмінників. На ринку з 2000 року. У сфері ремонту застосовуються матеріали та ремкомплекти кращих європейських виробників.

Безсменний колектив зі стажем роботи в даній області більше 15 років як не можна краще проведе ремонт вироби, проконсультує по експлуатації і дасть рекомендації для збільшення служби радіаторів, що дозволить мати економію в майбутньому.

Високотехноллогіческій апарат аргонно-дугового зварювання фірми «CASTOLIN» і відмінний фахівець-зварювальник, дозволяє проіводіт зварювальні роботи з найкращою якістю шва як на радіаторах так і на інших виробах з алюмінію в тому числі баках для пального.

Дуже нагріте аргон, виходячи з каналу, створює так зване «прикриття» між зварювальної ванній і оточуючим його повітрям. Сам же аргон пасивний, тому ніяк не може вступити в реакцію з чимось. Але його сила виступає в тому що він відмінно захищає місце зварювання від окислення і проникнення в шов азоту.

Плюси аргонової зварки очевидні:

• під час роботи шов захищений від будь-яких зовнішніх реакцій;

• якщо площа нагріву не велика то можна не боятися спотворення складних за зовнішнім виглядом деталей;

• дуга високотемпературних, тому зварювальні роботи здійснюються досить швидко;

• аргонной зварюванням прекрасно можна варити не тільки сплави і метали, а ще нержавіючу сталь, чавун, титан, і кольорові метали, які неможливі при інших способах зварювання;

• 100% гарантія відмінного шва з однаковою глибиною проплавлення.

Технологія пайки алюмінію при 350 * С дозволяє зробити ремонт стільники без її видалення, що гарантує її службу і далі.

Постійна наявність ремкомплектов і нових радіаторів на власному складі дозволяє швидко удевлетворіть нетерплячих клієнтів і зробити ремонт в стислі терміни. Також має місце виготовлення під замовлення на підприємстві в Данії радіаторів або стільникових частин до них практично будь-якого розміру будь то алюміній або меднолатунний.

Наша компанія «ЛАВ-АВТО» понад 19 років займається виготовленням, діагностикою та ремонтом радіаторів будь-яких типів. У числі наших клієнтів безліч відомих промислових підприємств. З них особливо можна виділити ІП «Кока-Кола Беверіджиз», з яким ми успішно співпрацюємо з 2003 року.

Ми не обіцяємо відремонтувати всі. Але то за що беремося - буде зроблено якісно і з обумовлені терміни і за прийнятними цінами (готівковий і безготівковий розрахунок).

Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Ремонт радіаторів
Ремонт радиаторов

Фото та відео

Відгуки

Знаю коллектив з найкращої сторони. Спеціалісти.
Ігор
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку