Вид послуг

СТО «ГАЗПАРТНЕР» - це лідируюча компанія з багаторічним досвідом в сфері газобалонного обладнання.

За час своєї професійної діяльності ми встигли встановити газові системи більш ніж на 2 тисячі транспортних засобів з різними двигунами. До цього переліку входять також автомобілі з безпосереднім уприскуванням палива (двигуни TSI, FSI, TFSI, GDI), а також автомобілі з комбінованим уприскуванням.

Ми займаємося монтажем та обслуговуванням ГБО марок: Stag, BRC, KME, Zenit, Atiker, Lovato, Zavoli, Alex, Torelli, Yota, Fly Get, Tamona, Optima, King, Steiia, Auogas Itali і ін.

Наша компанія надає найкращі послуги не тільки з установки, але і з діагностики, ремонту і технічного обслуговування газобалонного обладнання.

Ми пропонуємо наступні послуги:

Установка ГБО 2,3,4,5 покоління.
Монтаж / демонтаж газових балонів.
Технічне обслуговування.
Ремонт ГБО.
Діагностика і регулювання газового обладнання різних поколінь.

СТО «Газпартнер» має колосальний досвід в цій галузі, так як вона є основою нашого підприємства. Будьте впевнені, що все газобалонне обладнання, яке встановлюється нами, сертифіковане, закуплено у провідних виробників. Ми пропонуємо тільки ту продукцію, яка відповідає всім європейським стандартам.

Ми одні з небагатьох в місті, хто дає реальну гарантію якості. З цією метою нами навіть розроблена власна сервісно-гарантійна книжка, де враховані всі нюанси.

Наші майстри як мінімум кілька разів на рік відвідують спеціалізовані виставки, семінари та майстер-класи за всіма новинками ГБО, сертифікати яких у хлопців теж є. Саме завдяки цьому, а ще бажанням і професіоналізму, ми одні з перших в Україні почали ставити газ на такі складні автомобілі, як Ford Kuga, Range Rover, Toyota Tundra, автомобілі з прямим уприскуванням - Chevrolet Cruise, Kia Sorento, Skoda Octavia, Wolkswagen Passat, з комбінованим уприскуванням - Toyota Highlander 3.5, Toyota 2,4 (гібрид) і ін.

Чому саме ми?

МИ ЗАЙМАЄМОСЯ ВСТАНОВЛЕННЯМ ГБО НА ВСІ ВИДИ АВТОМОБІЛІВ.

МИ ПРОФЕСІОНАЛИ І ВЖЕ ПОНАД 10 РОКІВ ПРАЦЮЄМО НА ЦЬОМУ РИНКУ.

РОБОТА З ФІЗИЧНИМИ І ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ, ГОТІВКОВИЙ І БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК, ПДВ.

ДОСВІД РОБОТИ

Більш ніж за 10 років наші майстри переобладнали величезну кількість автомобілів, від "шістки" 1975 р. випуску, до автомобілів з безпосереднім і комбінованим уприскуванням 2019 р.в.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Два роки гарантії на установку ГБО або 60 тисяч пробігу, і 1 рік на комплектуючі (редуктори, форсунки, мультиклапани). Все завіряється документально з підписами і печатками.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Підбір комплектуючих і повний облік особливостей вашого автомобіля. Гнучка цінова політика в залежності від можливостей покупця. Знижки та бонуси для постійних клієнтів.

ГБО
ГБО

Фото та відео

Відгуки

По даному автосервісу відгуки відсутні
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Пт: з 09:00 до 21:00
Сб: з 09:00 до 15:00
Нд: вихідний