Вид послуг

Гарант-Автотехнік – це комплексний мультибрендовий сервіс для власників автомобілів та мото техніки. Наша сила та міць – це підхід до справи, який можемо описати так:

«Жодне питання не залишається без відповіді, кожен гвинт має бути закручений з необхідним зусиллям, робимо так, як має бути, або не робимо взагалі!»

Світ змінюється, автомобілі стають все складнішими, та Гарант-Автотехнік йде в ногу з часом, постійно оновлюючи обладнання, здобуваючи знання та досвід з кожним новим автомобілем, який з'являється на конвеєрі автовиробників.

Оновлюючи обладнання та безперервно знаходячись в пошуку нових знань, ми з гордістю можемо претендувати на звання кращого автосервісу країни!

Наша професійна зона ТО/ТР – це:

 1. 20 Оновлених діагностичних сканерів для різноманітних марок та модифікацій авто;
 2. 13 Підйомників, що проходять регулярне технічне обслуговування кожні 6 місяців;
 3. Відкалібрований стенд розвалу-сходження, що має програмне забезпечення для налаштування пневматичної підвіски легкових автомобілів, легкої комерційної техніки та позашляховиків;
 4. Виключно професійний індивідуальний набір інструментів для кожного спеціаліста ремонтної зони;
 5. Токарне обладнання;
 6. Зварювальні апарати чорних та кольорових металів;
 7. Зона технічної мийки високого тиску;
 8. Професійне освітлення робочої зони

А також безліч спеціалізованих інструментів, зйомників та приладів відомих виробників для ремонту та обслуговування автомобілів марки Мерседес, Фольксваген, Ауди, Шкода, БМВ, Лексус, Тойота, Ренджровер, Субару та інших.

Сервісна зона надає послуги:

 1. Сервісні роботи: заміна мастила, шиномонтаж, заміна ременів та ланцюгів ГРМ, сервіс паливних систем та систем охолодження, планове ТО, заправка автокондиціонерів, промивка та заміна мастила АКПП, адаптації, робота з заміни всіх видів зчеплення, сервіс гальмівних систем та систем керування, миття та чистка радіаторів;
 2. Відновлювальний ремонт: компьютерна діагностика, ремонт ходової, автоелектрики, трансмісії, ДВЗ, гальмівної системи, системи керування, пневматичних підвісок, системи охолодження та кондиціонування, заміна датчиків;
 3. Послуги з встановлення додаткового обладнання: встановлення охоронних систем, вібро / шумоізоляція, паркувальні радари, аудіо-відео системи та інше додаткове устаткування, унікальні рішення для найвибагливішого замовника.

Доставка запчастин:

Кращий відділ пошуку та доставки запчастин саме у нас, тому що відділ запчастин Гарант-Автотехнік це:

 • Партнерські відносини з найбільшими постачальниками запчастин в Києві
 • Власний склад розхідних матеріалів та сервісних запчастин
 • Партнерство з постачальниками запчастин с закордону
 • Професійна консультація на основі свого багаторічного досвіду
 • Гарантія на реалізовані запчастини

Кожен клієнт отримує професійну консультацію щодо замовлення тих чи інших запчастин різноманітних виробників. Індивідуальний підбір запчастин згідно з можливостей клієнта. Ми доставляємо лише ті запчастини, які відповідають нормам виробника конкретного автомобіля.

Гарантія

Гарант-Автотехнік несе повну відповідальність за ті роботи які проводились та за запчастини, які використовувались під час візиту клієнта на наш сервіс.

Та головна гарантія якості наших послуг – це відповідальність всіх працівників без виключення!

Обережне відношення до автомобіля клієнта з використанням захисних чохлів та накидок. Автомобіль, який знаходиться в сервісній зоні чи на парковці сервісу постійно в об’єктиві камер спостереження та знаходиться під охороною 24 години на добу.

Обов'язкова перевірка автомобілів на закритій тестовій ділянці сервісу після робіт дає можливість клієнту бути впевненим в надійності авто та готовності його до повноцінного використання.

Комфорт

Влітку освіжаюча прохолода, взимку зігріваюча турбота!

Комфортна зона відпочинку готова до своїх відвідувачів та огорне турботою кожного клієнта!

Облаштована зона очікування буде комфортною як для клієнтів, які мають невідкладні справи так і для тих власників авто, які хочуть відпочити від столичного темпу в комфорті та під освіжаючі напої!

Черги? Черг нема! Лише візит по запису заздалегідь, а от швидкісний WI-FI, комфортні дивани та кріселка є. Від нас навіть не хочеться йти!

Тому чекаємо кожного, хто піклується про власну безпеку, своє авто, цінує свій час та чекає на пораду професіонала!

Ваш Гарант-Автотехнік, обирайте кращих!

Передпродажна підготовка
Предпродажная подготовка
Ремонт турбіни
Ремонт турбины
Оптика (ліхтарі і фари)
Оптика (фонари и фары)
Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт дисков
Автоскло
Автостекла
Гальмівна система
Тормозная система
Трансмісія
Трансмиссия
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Кузовний ремонт
Кузовной ремонт
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система
Тюнінг
Тюнинг
Автомобільні плівки
Автомобильные пленки
Мийка, полірування
Мойка, полировка
Електроніка
Электроника
Діагностика
Диагностика
Електрика
Электрика
Вихлопна система
Выхлопная система
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование

Фото та відео

Відгуки

Забрал сегодня автомобиль после ТО и замены ГРМ (Субару Форестер) Впечатления от сервиса отличные: подход к клиенту, качество, сроки, порядок и чистота в цеху, подход к решению нестандартных проблем. Молодцы!
Владимир:
Любимое сто. Перешли сюда после официала и не жалеем. Менеджеры приятные и компетентные, все довольно быстро всегда (то ОК 1,5 часов), запись на удобное мне время, а не по наличию свободных мест.... рекомендую!
Анна
Обслуживаю свою машину с тех пор как купил её. Выбрал GA по совету друзей, которые тоже обслуживают тут свои машины. Нареканий нет. Сервис на очень хорошем уровне. Работы выполняют быстро, цены адекватные. Рекомендую.
Олег
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти