Вид послуг

Наш багаторічний досвід дозволяє виконувати ремонт вм'ятин без фарбування, використовуючи найсучасніші матеріали і технології. Постійно вдосконалюючись, тестуючи нові техніки в роботі, ми можемо запропонувати краще для Вас і Вашого автомобіля.

В Автостудії «Чисто & Конкретно» Ваш улюблений автомобіль потрапить в руки справжніх професіоналів, які допоможуть зберегти або повернути йому первісну красу. Наша Автостудія працює за новітніми технологіями під девізом «максимум уваги кожній деталі» і використовує тільки найкращі матеріали та інструменти.

Ремонт вм’ятин без фарбування відновить форми кузова та корпусних деталей, шляхом усунення деформацій металу.

Пропонуємо переконатися в цьому і вам, приїхавши в нашу Автостудію. Наші майстри працюють з технологією PDR (ремонт вм'ятин без фарбування) протягом 10 років.

Контакти:

"Чисто & Конкретно"

б-р Дружби Народів, 16

м. Київ, Печерськ

www.konkretno.kiev.ua

instagram.com/kievdetailing/

avtokonkretno@gmail.com

Кузовний ремонт
Кузовной ремонт

Відгуки

Устраняли вмятину на двери (не лёгкое место). Спасибо Павлу. Быстро, качественно. Условия для клиентов и машины на высшем уровне!
Тетяна Тарасова
Если вам необходимо отличное качество сервиса для вашего авто, то вам определенно сюда! Искал место где можно сделать несколько услуг комплексом, чтобы не тратить время и очень рад, что открыл для себя Чисто & Конкретно. Подробно проконсультировали, показали возможные варианты, качество услуг на высоте. Рекомендую!
Alex K
Очень классные, приятные ребята. Профессионалы! Убрали сложную вмятину на передней стойке. Огромное спасибо! Боксы чистые и аккуратные. Приеду на хим чистку. Рекомендую!
Nikolay Nesov
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Нд: з 09:00 до 21:00
Без вихідних