Вид послуг

Компанія «Centr Turbin» вже більше 16 років займається ремонтом турбін різної складності, продажем високоякісних імпортних автомобільних турбокомпресорів за демократичними цінами, а також оптовим продажем ремкомплектов для даних вузлів. Наші філії вже можна відвідати в Миколаєві, Херсоні, Івано-Франківську, Одесі та Львові.

Ремонтний цех компанії Центр Турбін обладнаний за останнім словом техніки для того, щоб Ваш турбокомпресор після ремонту надійно відслужив не один десяток тисяч кілометрів.

Наші висококваліфіковані фахівці, як ніхто інший в цій області, розуміють, наскільки важливо не просто правильно виявити несправності і грамотно їх ліквідувати, а й провести фінальну настройку турбонаддува, балансування картриджа турбіни і загальну діагностику турбокомпресора, перед тим, як вручити агрегат власнику.

Саме тому наш цех оснащений всім необхідним: три стенду від британської компанії Turbo Technics, два з яких призначені для балансування картриджа турбіни в різних швидкісних режимах - це необхідний захід, що запобігає некоректну подачу масла і подальше масляне голодування Вашого турбокомпресора в разі ненадійною посадки в корпусі, третій же - виключає ймовірність порушення допуску і посадки соплового апарату (геометрії) турбіни, наявність якого обіцяє великі проблеми.

Крім того, ми одними з перших в Україні обзавелися всім необхідним, щоб провести безпомилкову комп'ютерну діагностику і подальше відновлення електронного актуатора (сервоприводу) турбіни, знос якого є однією з частих причин виходу з ладу турбокомпресорів, оснащених цим високотехнологічним пристроєм.

На окрему увагу заслуговує наше обладнання, призначене для очищення турбокомпресора від слідів попереднього використання: на борту сучасна мийка, що володіє як автоматичним, так і ручним режимом. Вона до блиску відмиває будь-якого роду деталі, завдяки своїй конструкції та високоякісним миючих засобів, які додаються в воду. Результат не зрівняється зі знайомим всім ультразвуком (який у нас, безсумнівно, теж є), що займає набагато більше часу і дає менш гідний результат.

Також, нашою гордістю є окреме приміщення, обладнане двома апаратами для дрібнодисперсного очищення холодної та гарячої частин турбокомпресора, одна з яких призначена для алюмінію і працює із застосуванням стеклосфери, друга ж - очищає від бруду і гару чавунні деталі за допомогою дробу. Нам вдалося досягти ідеального балансу в настройках, при яких не порушується первісна конструкція деталей.

Довгі роки ми йшли по шляху становлення, щоб в кінцевому рахунку стати незаперечними лідерами серед спеціалізованих станцій технічного обслуговування, і без докорів сумління можемо сказати, що нам це вдалося. Наші двері завжди відкриті для гостей, які бажають переконатися в тому, що навіть така, на перший погляд, брудна і груба робота може стати справжнім мистецтвом, при належних зусиллях і правильному підході до справи.

Ремонт турбіни
Ремонт турбины

Фото та відео

Відгуки

Centr Turbin висловлю Вам свої щирі слова подяки, за Ваше ставлення до клієнтів, та Вашу високу професійність та якість ремонта турбін. А також хочу зазначити, що на сьогодні такого чесного Вашого відношення до клієнтів, зустрічається вкрай рідко. Бажаю Вам і надалі тримати планку, на вищому рівні. Молодці ! Ви - найкращі ! З Повагою Володимир.
Владимир Михайлов
Получил вчера с ремонта турбу. Спецы осмотрели - бомба. Поставил на машину - огонь. Огромное спасибо. А главное - быстро, качественно и доступно.
Василий Кривой
Прошло более 10 лет после ремонта турбины, случайно увидел на ФБ пост и приятно вспомнить хороших людей.
Александр Черноморец
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Нд: з 09:00 до 19:00