Вид послуг

Вітаємо Вас в центрі кузовного ремонту «Гарант-Автотехнік». Це повністю укомплектований професійний відділ, більш ніж 2 000 кв.м., спроектований за всіма вимогами безпеки та здатний впоратися з будь-якими замовленнями клієнта щодо ремонта кузова!

Наразі ми виконуємо роботи:

- Калькуляція ремонту;

- Відновлення після ДТП;

- Відновлення після наїзду на перешкоду;

- Усунення вм'ятин без фарбування;

- Капітальний кузовний ремонт з заміною каркасних елементів кузова;

- Заміна деталей, які постраждали від корозії;

- Підбір фарби у власній лабораторії;

- Фарбування автомобіля або окремих його частин;

- Заміна панорамного даху і скла;

- Співпраця зі страховими компаніями.

Звернувшись в Гарант-Автотехнік клієнт має можливість отримати експертну оцінку фахівця, консультацію щодо вирішення проблеми, варіанти відновлювального ремонту авто враховуючи бюджет клієнта та його бажання.

 

Професійне обладнання дозволяє оцінити ушкодження і максимально точно визначити вартість відновлювального ремонту. Ми використовуємо вимірювальні прилади геометрії марки Blackhawk (США), як при перевірці геометрії, так і в процесі роботи.

Завдяки надточному обладнанню та професіоналізму майстрів ми відновлюємо контрольні точки кузова автомобіля згідно заводським нормам. При перевірці та роботах з геометрією використовуються заводські карти, що дає можливість ідеально відновити положення контрольних точок.

Відновлення технічної частини авто:

Наявність власної сервісної зони та професійного ремонтного відділу, власного відділу запчастин, а також якісного діагностичного обладнання – дають можливість в найкоротші терміни провести розбирання авто, повну його дефектовку пошкоджених технічних елементів, швидкий підбір і доставку запчастин.

Ми здійснюємо підбір і замовлення запчастин, а також їх заміну із забезпеченням гарантії як на самі роботи, так і на запчастини, які ми доставляємо для відновлення.

Юридична допомога:

Для страхових компаній наш відділ кузовного ремонту надає рахунок-фактуру з робіт і матеріалів, це прискорює процес компенсації без зайвих питань з боку страхової. Інформація про роботи, матеріали і запчастини, які ми застосували під час ремонту заносяться в електронну картку клієнта. При необхідності клієнт завжди може отримати всі дані про ремонт свого авто.

Відновлювальний ремонт:

Досить часто нам вдається відновити пошкоджені деталі, в тому числі алюмінієві панелі і пластик. Для цього наші майстри використовують спеціалізоване зварювальне обладнання, професійні спотери для заліза та кольорових металів, а також обладнання для зварювання пластику - це істотно скорочує вартість ремонту.

Підбір та монтування кузовних панелей:

Якщо відновлення деталей недоцільно - ми підберемо якісні кузовні запчастини. Клієнтові не доведеться їздити по «розбіркам» або базарам, витрачати свій час. Як тільки буде узгоджено перелік запчастин, персональний менеджер замовить всі необхідні елементи.

Ми виконуємо свою роботу якісно, цінуючи кожну хвилину клієнта.

 

Устаткування:

У розпорядженні команди майстрів кузовного відділу знаходиться:

- Сучасний інструмент;

- 2 фарбувальні камери;

- 2 стапеля (на одному з яких проводиться відновлення силової рами авто);

- Спеціальне вимірювальне обладнання з сучасним програмним забезпеченням для перевірки геометрії кузова;

- Власна лабораторія підбору фарби зі стійками кольоропідбору, спектрофотометром марки Standox.

І багато іншого, що дозволить клієнтові в рекордний час знову насолоджуватися автомобілем, забувши про проблеми, з якими він до нас звернувся.

Матеріали:

При роботі з автомобілями ми використовуємо виключно якісні та оригінальні матеріали марки Standox, завдяки яким вдається підібрати і нанести ЛФП та структуру будь-якої складності. Використовуючи матеріали марки Standox, ми сміливо надаємо гарантію на малярні роботи – на термін 5 років.

Наші клієнти завжди відчувають підтримку професіонала в скрутну хвилину і на 100% впевнені в якості проведених робіт з їх автомобілем.

Автоскло
Автостекла
Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт  дисков
Передпродажна підготовка
Предпродажная подготовка
Ремонт турбіни
Ремонт турбины
Оптика (ліхтарі і фари)
Оптика (фонари и фары)
Трансмісія
Трансмиссия
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Кузовний ремонт
Кузовной ремонт
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Гальмівна система
Тормозная система
Автомобільні плівки
Автомобильные пленки
Мийка, полірування
Мойка, полировка
Тюнінг
Тюнинг
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система
Електрика
Электрика
Вихлопна система
Выхлопная система
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование
Діагностика
Диагностика
Електроніка
Электроника

Фото та відео

Відгуки

Положительные: Качество, Профессионализм, Пунктуальность, Цена/качество Ребята на высоте. Отрехтовали бампер и сделали круче чем было до дтп. Профи." 2) Dima Dermanskyi "Обслуживал Honda Accord. В частности был проведен довольно обширный ремонт ходовой и проделаны кузовные работы. Всем доволен. Особенно впечатлил отреставрированный после дтп бампер. По воле случая, как только забрал машину с сто, начал ощущать что машину дёргает при медленном движении и остановке, как будто что-то с коробкой. Через день на диагностике быстро смогли найти и устранить проблему со шлангом. Единственное что не очень понравилось, это то что по ходу общения с менеджерами сложилось впечатление что они слишком перегружены работой, так как не всегда было возможно быстро получить ответы на свои вопросы." 3) Екатерина Гурина "Сервис понравился. Подправили сразу то, с чем я приехала, потом оставила машинку красить, дальше поглядим. Лишнего не считают, все было оперативно
Максим Мельник
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Нд: з 8:00 до 21:00