Вид послуг

Комплексний автосервіс "Car Service" надає повний цикл послуг з ремонту автомобіля, від СТО та відділу запасних частин до автомагазину з майданчиком продажів авто. Перевага отримати всі послуги в одному місці, заощаджуючи при цьому нерви і час - ми з гордістю вважаємо родзинкою нашого автосервісу. Ті з вас, кому доводилося власноруч повозитися з розбиранням, знають наскільки це трудомісткий і витратний процес. Спеціальне обладнання та висока кваліфікація наших співробітників, дозволяє швидко справлятися з серйозними пошкодженнями після ДТП. Це може бути, наприклад, заміна агрегатів кузова (передньої чверті або Лонжеронів). Після заміни всі діагоналі і геометрія кузова перевіряється на стенді розвал сходження 3-D Hofmann для отримання точних параметрів виконаної фахівцями роботи. Всі підтверджуючі документи про ремонт надаються клієнту.

Ми цінуємо ваш час і психологічне здоров'я.

Звертайтеся до нас, ми зможемо про вас подбати.

Наші фахівці проведуть весь необхідний комплекс робіт, використовуючи сучасне діагностичне обладнання для швидкого і точного пошуку і усунення несправностей, з урахуванням особливостей машин всіх марок і моделей, в тому числі з урахуванням віку вашого авто.

Кожен вибирає автомобіль і його комплектацію під свої потреби і фінанси на момент покупки. Згодом з'являється бажання і можливість зробити авто краще, удосконалити. Наш автосервіс втілить вашу мрію в реальність. Ми подбали про наявність додаткового обладнання та його встановлення, навченими, спеціально підготовленими майстрами.

Особливою повагою серед клієнтів користується наш Центр кузовного ремонту "Car Service". Специфіка пов'язана з високою точністю геометричних показників кузова автомобіля. У зв'язку з цим, навіть нескладні кузовні роботи, слід проводити у майстерні і тільки кваліфікованими спеціалістами.

Тюнінг
Тюнинг
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Оптика (ліхтарі і фари)
Оптика (фонари и фары)
Трансмісія
Трансмиссия
Електрика
Электрика
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование
Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт  дисков
Діагностика
Диагностика
Кузовний ремонт
Кузовной ремонт

Фото та відео

Відгуки

Сервіс Супер... Машину зробили бистро і якісно... Рекомендую
Олексій
Підчас заміни мастила не обнулили показники, потім коли почало вибивати помилку не знали що це. І сервіс і послуги не на їх ціновий сегмент.
Маша
після дтп повністю фарбував власний та відновлював автомобіль. Здав 21.05.2021 і по сьогодні 06.09.2021 року не отримав того, за що залишив гроші. Ніяких офіційних паперів не дають. Звертатись нікуди. Сьогодні мені остаточно вказали на двері і викликали поліцію та трьох тітушок щоб мене позбутись. Крім того що похабно пофарбували, ще зламали водосток лобового та при поліруванні наробили ям на пластикових бокових форточках. З їх слів, я все зламав сам не зрозуміло де катався два місяці і причепився до них з нічого. крім того по сервісу можу додати: фарбують на вулиці або з відкритими дверима, а поруч цементний завод і весь пил летить на деталі. І якщо з лаку його можна зполірувати, то той що потрапив на фарбу там і лишається. Бачив як ще один чоловік забирав гольфа якому фарбували капот та бампер. І там також подібна ситуація. Наче все гарно, а починаєш придивлятись – сміття, збитий куточок замацаний фарбою, не рівні зазори. Отже косяки для них ці типові. Але тоді така робота повинна коштувати інших грошей! Що стосується обслуговування автомобіля. Все починається з рецепції. Сидить куча менеджерів розібрати хто за що відповідає важко. Імен і прізвищ не має, назв відділів також. По телефону не представляються. Можна подзвонити, і якщо необхідної людини на місці не має тобі і не передзвонять! Навіть те що записав менеджер в наряд не обов’язково виконають. Приклад: від удару вилетіла магнітола, попросив поставити на місце, зробили але не працює мікрофон хендсфрі, ще раз попросив зробити - вони не вміють, не роблять, не знають, кажу: не туди втикнули роз’єм, у відповідь: все правильно зроблено, тоді попросив просто щоб зняли магнітолу і вже сам все під’єднав, підійшов до електрика: чого не зробив? Він: "я нє понял что надо здєлать!" Те саме із збиранням авто: про необхідні додаткові деталі не говорять, куча кріплення пропала. Деталі після розбирання брудні. Ціна на всі роботи завищена і не відповідає якості. Був випадок коли міняли масло двигуна порахували банку очисника і питання не втому що ціна на 50 грн від роздрібної вартості, питання в тому, що використали тільки половину і залишили собі! Так це дріб’язковість з мого боку звертати увагу на таке але з таких дрібничок складається загальне враження. Крім того, авто при прийомі в роботу не оглядають, відсутній акт огляду, не фіксується пробіг, в ремзоні авто стоїть без захисту сидінь, ковриків та руля. Не видають платіжний документ засвідчений печатями та підписом. Авто після виконаних робіт менеджер не перевіряє. До того ж, кожен майстер та менеджер цього сто знає понад 100 різних відповідей на будь-яке ваше питання, які заставлять вас відчувати себе дурнем!
Олексій
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Сб: з 08:00 до 20:00
Нд: вихідний