Вид послуг

БРОВАКАР ДИЗЕЛЬ СЕРВІС "Diesel Box" проводить оперативний та якісний ремонт турбін та форсунок бензинових і дизельних двигунів легкових і вантажних авто. Ми працюємо по всій Україні, відправити турбіну чи форсунку на ремонт можна через кур'єрську службу з будь-якої точки країни. Разом з тим у нас є власний автосервіс, де можна зробити діагностику всіх систем авто, включаючи турбіну. А також провести зняття / установку агрегату і надати комплексну гарантію на ремонт.

 

Чому обрати нас?

  1. Гарантія якості

Наші спеціалісти проходять навчання, отримують кваліфікацію для проведення якісного ремонту елементів дизельної паливної апаратури

  1. Мінімальні терміни

Виконуємо якісний ремонт в чітко обумовлені строки. В залежності від складності ремонту від 1 до 3 днів.

  1. Доступні ціни

Найкращі ціни на діагностику  та ремонт у регіоні

  1. Сертифіковано

Ремонт здійснюється на сертифікованому обладнанні

Діагностика
Диагностика
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система

Фото та відео

Відгуки

Восстанавливал турбину на T5. Предложили 2 варианта: замена картриджа или ремонт картриджа. Выбрал второе, намного дешевле. Сделали быстро, утром приехал - вечером забрал машину. Персонал адекватный, в целом - доволен, все вместе обошлось всего 5100 грн. По турбине - все хорошо, время покажет.
Yuriy Dubovik
Отличный сервис, обслуживаю машину не первый год, сервис на уровне
Максим Тищенко
Спасибо Механику Ярославу! Долгое время беспокоил странный стук в районе двигателя. Сам разобраться не смог. На некоторых СТО тоже не смогли найти причину. Ярослав быстро нашел проблему и устранил ее.
Val QA
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн: 8:00-18:00
Вт-Пт: 8:00-19:00
Сб: 8:00-18:00
НД: вихідний