Вид послуг

Наше СТО «Бровакар» працює на ринку автосервісу вже більше 15 років. Початком активності можна назвати організацію продажу запчастин для автомобілів Skoda. У 2003 році відкрилася перша професійна майстерня з обслуговування машин цього бренду в місті Бровари. Навіть не будучи мережевою станцією, СТО швидко завоювала успіх серед автовласників, оскільки володіла великим асортиментом запчастин і надавала швидке і якісне обслуговування.

У 2010 році «Бровакар» відкрив філії з продажу запчастин в Києві та Хмельницькому.

До 2012 року спектр автобрендів, що обслуговуються СТО, дещо розширився, тому майстерня переїхала в більше приміщення.

У 2014 році, ознайомившись з технологіями і бізнес-процесами Bosch, ми прийняли рішення привести оснащення і стандарти обслуговування у відповідність до вимог Bosch.

Види робіт:

 • Плановий ТО
 • Діагностика
 • Ходова
 • Електрика / Електроніка
 • Двигун і системи, ремонт
 • Рульове управління, ремонт
 • Обслуговування кондиціонера
 • Шиномонтаж
 • Розвал-сходження
 • Гальмівна система
 • Ремонт автокондиціонерів
 • Ремонт стартерів та генераторів

Чому ми?

 1.  У нас якісне обслуговування
 2.  Доступна вартість послуг
 3.  Команда професіоналів
 4.  Інноваційні технології
 5.  Досвід роботи більше 15 років

СТО Бош Авто Сервіс «Бровакар» надає послуги з планового технічного обслуговування, поточного і капітального ремонтів, усунення автополомок, встановлення додаткового обладнання на автомобілі.

Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Електроніка
Электроника
Електрика
Электрика
Гальмівна система
Тормозная система
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт дисков
Діагностика
Диагностика

Фото та відео

Відгуки

Про СТО узнал из визитки, которую нашел в холле ЖК «Зеленый квартал». Решил попробовать отремонтировать машину на этом СТО! Написал письмо в котором спросил сколько мне обойдется ремонт ходовой на Nissan Almera n15, ответ получил быстро и конкретно — вид работы — стоимость! Позвонил на СТО записался на субботу на утро! Машинку сделали как и обещали все быстро и аккуратно, по ходу работы вылазили проблемы которые авто-слесарь решал так как орехи щелкал! В итоге работой очень доволен. СТО по моему мнению хорошее. Работы ребята не бояться. Спасибо. Советую!
Алексей
Обслуговуюсь на цьому СТО загалом більше 10 років. Спочатку ремонтував Феліцію (ті роботи, що сам не міг зробити), пізніше, зразу ж після завершення гарантії — Октавію. Так, СТО не є офіційно сертифікованим Шкодою, але дасть фору практично всім відомим мені «офіціалам». Ні разу про це не пожалкував. Колектив тут підбирався багато років, всі профі. Сам сюди потрапив перший раз по рекомендації з форуму Шкода-клубу. Рекомендую. Правда, собі на голову — і так часом записатись буває важко, клієнтів повно.
Сергій
Посетил эту станцию по рекомендации друга. Могу сказать, что ТО моего автомобиля выполнили довольно быстро и качественно. Доволен работой мастера Виктора. Отношение персонала уважительное,мастер дал полную консультацию по работе,что не мало важно. Отнеслись к машине с заботой. Выбрал Бровакар для постоянного обслуживания!
Михаил
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн: з 08:00 до 18:00
Вт-Пт: з 08:00 до 19:00
Сб: з 08:00 до 18:00
Нд: вихідний