Вид послуг

Офіційний дилер BMW ТОВ «БАВАРИЯ ЮГ», представляє мешканцям Миколаєва та області найвищі стандарти BMW, в Сервісному Центрі, розташованому за адресою: вул. Троїцька, 159/1


Тепер всі, хто віддає перевагу якості і багаторічних традицій автомобілебудування, отримують доступ і до новітніх технологій в сферах продажів автомобілів, сервісного обслуговування, кредитування, страхування та лізингу.
Сьогодні ми раді запропонувати вам сучасні, комфортні і надійні автомобілі BMW, що відповідають найвищим світовим стандартам.
Кваліфіковані співробітники готові надати допомогу у виборі необхідної комплектації і кольору, і навіть найвимогливіший покупець знайде в компанії індивідуальний підхід.


У нашому спеціалізованому сервісному центрі проводиться гарантійне, післягарантійне і планове обслуговування, а також всі види технічного обслуговування і ремонту, відповідно до стандартів виробника. Станція обладнана діагностичним, підйомним і ремонтним обладнанням провідних світових виробників, що дозволяє швидко і якісно виконувати повний комплекс робіт з використанням сучасних технологій на високому рівні.


Також, для вас, представлений найширший вибір оригінальних запасних частин і аксесуарів.

Для вашого комфорту в дилерському центрі працює затишне кафе.
Однією з ключових цінностей нашої компанії є клієнти, тому ми робимо все можливе, щоб максимально задовольнити ваші потреби і зробити придбання автомобіля незабутнім і радісною подією.

Діагностика
Диагностика
Мийка, полірування
Мойка, полировка
Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт  дисков
Гальмівна система
Тормозная система
Передпродажна підготовка
Предпродажная подготовка
Автомобільні плівки
Автомобильные пленки
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование
Оптика (ліхтарі і фари)
Оптика (фонари и фары)
Трансмісія
Трансмиссия
Електроніка
Электроника
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система

Фото та відео

Відгуки

Спасибо, огромное как владельцам. так и менеджерам салона. Самое современное оборудование и программное обеспечение. Я не мог сделать развал-схождение нигде, даже у дилеров для моей машины SsangYong Tivoli. Вы смогли и сделали! Спасибо!
Виктор
Good day guys. It was pleasure to have deal with you.We have done nice purchase with good price.So I can say you have advance professional level in this matter.The service and upgrade as per agreement was completed in time and with quality. So good luck and more sufficient clients to you. However we are going to do further service in future with your service center only. See you soon. Thanks.
Alexander Salnikov
Был у Вас на сервисе. Обслуживание на высшем уровни, очень приветливый и общительный персонал. Всем остался доволен. Спасибо большое!!
Сергей
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн.-Пт.: з 09:00 до 18:00
Сб.: з 09:00 до 16:00
Нд.: вихідний