Вид послуг

Мережа автосервісів «АВТОМОТИВ СЕРВІС» піклується про Ваш автомобіль, та про Ваш комфорт.
Компанія була створена для підвищення якості послуг, що надаються в сегменті автосервісів. Саме тому, найцінніше для нас — це довіра клієнта.

Основні послуги:
🔶Заміна мастила
🔶Заміна технічних рідин
🔶Комп’ютерна діагностика
🔶Ремонт двигуна
🔶Ремонт ходової
🔶Ремонт системи кондиціювання
🔶Ремонт електропроводки та електрообладнання
🔶Ремонт гальмівних систем
🔶Шиномонтаж

Додаткові послуги:
🔸Встановлення сигналізації Pandora
🔸Автострахування

Для клієнтів АВТОМОТИВ СЕРВІС ми створили комфортну кімнату очікування, а також окрему зону для паління. В кімнаті клієнти мають можливість пригощатися безкоштовними напоями, переглянути улюблені телеканали і скористатись високошвидкісним інтернетом (Wi-Fi).

Ми надаємо гарантію на виконані роботи та встановлені автозапчастини.

АКЦІЯ! При замовленні заправки автокондиціонера разом з антибактеріальною обробкою, фреон отримуєте в подарунок (900 грн замість 1150 грн)

Нашi контакти
м. Днiпро, Правда, пр. Слобожанський, 29А
Графiк роботи: щоденно
08:00-19:00
+380 67 579 48 76

м. Днiпро, Перемога-1, вул. Мандриковська, 54
Графiк роботи: ПН-ПТ 
08:00-19:00
+380 67 615 48 42

Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Трансмісія
Трансмиссия
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система
Електрика
Электрика
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление

Фото та відео

Відгуки

Добрый день! Крайне редко пишу отзыв, но в данной ситуации не могу его не оставить. Решил я однажды заехать на одноименную автомойку данного сервиса. В результате неприятного казуса (назовем его случайность) обратился к владельцу для урегулирования конфликта, спасибо Вам Иван за отношение, которые Вы проявили, клиентоориентированность и честность! В результате такого взаимодействия, я был так удивлён, что остался постоянным клиентом Вашего СТО. Любые моменты, т/о, любые вопросы по авто теперь решаю только у Вас! Спасибо за безупречный сервис и отличную работу!
Артем Будников
Делал ТО и диагностику на пассат б7 сша, грамотные мастера качественно все сделали и проконсультировали. Хорошая комната ожидания, удобное расположение.
Макс
Огромное спасибо ребятам, клиентоориентированость на высшем уровне! Выручили в очень сложной ситуации- проезжая через Днепр начал перегреваться двигатель,еле дотянул до рабочего в общий выходной день СТО. Несмотря на то,что я был не по записи и у них были все мастера заняты- вошли в мое положение и согласились помочь , нашли неисправность( был пробит радиатор) и максимально быстро всё сделали ( хотя и радиатор я паял в другом месте,они к сожалению этим не занимались) и я благополучно добрался до точки назначения.
Артем Сосулев
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Нд: з 08:00 до 19:00
Соцмережі