Вид послуг

АВТОмийка AQUATORIA - працюємо цілодобово з 2012 року. Знаходимося на Подолі і за рахунок розташування доступні як для Лівого, так і для Правого берегу Києва. Маємо комфортний зал очікування, навіть з масажним кріслом.

Саме ми запровадили підвищений рівень миття автомобілів та започаткували покриття ЛКП захисними нанокерамічними сполуками. Тільки у 2018 поняття детейлінг та нанокераміка набули поширення у маркетологів, а ми робили і робимо детейлінг авто задовго до цього. Кожна автомийка зараз “детейлінг” - але повірте професіоналам, у більшій частині це лише назва. Хочете якісного обслуговування - просто приїжджайте до нас, ми просто робимо те, що дійсно вміємо.

Окрім мийки в наявності дійсно сухий бокс, з вентиляцією та професійним освітленням, яке доповнено денним світлом - всі роботи по поліровці та покриттю керамікою авто виконуються саме тут, а не в напівгаражних умовах. І майстри - це найголовніше, вони найкращі в Києві, бо власник розуміється на тому, що дійсно важливо!

Мийка, полірування
Мойка, полировка
Автомобільні плівки
Автомобильные пленки
Інтер'єр та екстер'єр
Интерьер и экстерьер

Фото та відео

Відгуки

Сразу говорю - ИМХО(!!!). Лучшая мойка из опробованных за 10 лет владения авто. Цены реально оправданы качеством сервиса. Адекватные и внимательные администраторы. Мойщики с ровными и уверенными руками
Oleg Tykhomyrov
Мастера идеально выполняют свою работу. За один день привели в порядок Авалон, машина не маленькая но они справились !! 5 Балов !!
Руслан Геннадьевич
Случайно нашел ребят, моюсь пару месяцев, качеством доволен. Моют не так как моют другие(другие моют круговыми движениями справа налево, эти моют сверху вниз слева направо ) Новая машина действительно выглядит как новая машина. Запись очень плотная, записываться рекомендую заранее. Ребятам желаю новых благодарных клиентов и крепкого здоровья 🤌🏻🤌🏻🤌🏻
Mykola Tereshchenko
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Сайт
Графік роботи
Цілодобово/24 години на добу