Вид послуг

Хочете професійний сервіс?

Станція технічного обслуговування«Авто-лідер-сервіс», яка знаходиться за адресою: вул. Зорянська, 50а, м. Харків - ваш шанс отримати якісне обслуговування автомобіля. Сервіс підприємства включає в себе:

  • кузовні роботи;
  • ремонт двигуна;
  • діагностика і ремонт ходової;
  • ремонт і заміна рульової рейки;
  • заміна рідин.

Крім перерахованих робіт СТО пропонує послуги автомагазину. В наявності завжди великий асортимент запчастин. Це оригінальні комплектуючі від кращих виробників - Тойота, Мерседес, Ауді, Форд, Сітроен, БМВ і т.д., а також їх аналоги інших фірм.

Одна з послуг, що надаються станцією обслуговування - авто в оренду. Це зручно, швидко і недорого. Вартість послуги залежить від марки машини і терміну користування. Оренда можлива, як за заставою, так і без неї.

Авто в розстрочку - один з варіантів для тих, кому потрібен автомобіль, але грошей не вистачає. У нас можна придбати машину без переплат. Для оформлення угоди необхідний лише стандартний пакет документів: паспорт та довідка про доходи. Всі інші нюанси співробітники уточнять самостійно.

Послуги СТО охоплюють комплексну діагностику при покупці авто. Ця процедура необхідна для перевірки належного функціонування вузлів і агрегатів автомобіля. Вона включає в себе візуальний огляд на підйомнику, а також на гальмівному і вібраційному стенді. Перевіряються і електронні системи, так як ними управляються основні системи - двигун, коробка передач і задній міст. Дана операція проводиться за допомогою комп'ютерної техніки.

Відновлення після ДТП - складний і відповідальний процес. Повернути первісний вигляд кузову, щоб були витримані зазори, а поверхня не спотворювала відображення, під силу тільки фахівцям з великою практикою. І такі фахівці працюють у нас. Їм під силу складні демонтажні роботи, витяжка, зварювання, рихтування. На СТО проводиться повна реставрація кузова і інших елементів авто. Підготовлену машину фарбують повністю або частково, виходячи з розміру пошкодженої поверхні.

Наша станція проводить ремонт будь-якого масштабу - локальний або повний. Відповідальний підхід до поставлених завдань, дозволяє повністю задовольнити вимоги замовника.

Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Кузовний ремонт
Кузовной ремонт
Діагностика
Диагностика
Інтер'єр та екстер'єр
Интерьер и экстерьер
Електроніка
Электроника
Електрика
Электрика
Трансмісія
Трансмиссия
Допомога в дорозі
Помощь в дороге
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование
Ремонт електромобілів
Ремонт электромобилей
Автомобільні плівки
Автомобильные пленки
Переобладнання авто
Переоборудование авто
Передпродажна підготовка
Предпродажная подготовка
Гальмівна система
Тормозная система
Автоскло
Автостекла
ГБО
ГБО
Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт  дисков
Ремонт турбіни
Ремонт турбины
Тюнінг
Тюнинг
Вихлопна система
Выхлопная система
Мийка, полірування
Мойка, полировка

Фото та відео

Відгуки

Ремонт ходовой части всё на хорошем уровне мастеру Александру спасибо.
Александр
Жена, чтобы сделать ремонт ходовой обращается только к ним. Хороший подход у ребят, да и цены приятные
Анатолий Евсеев
Я живу в пригородном котедже, мне очень удобно добираться до Авто-Лидера, СТО находиться недалеко от выезда из Харькова на Чугуевскую трассу. Мы обслуживаемся всей семьей, 3 машины. Приезжали не раз, и наши авто уже тут знают и какие возможные проблемы могут быть. И мастер уже встречает, как родных. Так, что это очень комфортно, экономия на диагностике, т/о, не надо каждый раз глубоко залазить . В основном обращаемся по стандартным вопросам: замена там масла, фильтров, устранение неполадок в ходовой. Жене недавно заменили ремень ГРМ. И сын самостоятельно пользуется их услугами. Тут же заказываем все детали, запчасти и расходный материал, потому что цена и качество на высоте. Не нужно тратить время на поиск в интернете, и гадать, подойдет или нет, то или не то, все за вас сделают мастера! Только положительные эмоции и индивидуальный подход мастера, для меня и моей семьи этот сервис идеален по всем показателям.
Степан Гришин
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
ПН – СБ 9:00 – 18:00
НД – Вихідний
Соцмережі