Вид послуг

«АВТОТЮНІНГ» — фірма створена в 2001р. За цей час більше 20000 автомобілів пройшли через руки наших майстрів. Покращуємо ми не тільки легкові автомобілі, а й вантажівки, автобуси, мотоцикли, яхти, загалом все, що приносить людям радість руху.

Фірма «АВТОТЮНІНГ» готова запропонувати Вам практично все, що виробляється для тюнінгу автомобілів в світі. Крім того, багато що робиться руками наших майстрів, часто в єдиному екземплярі. Наші роботи неодноразово демонструвалися на автомобільних виставках, в друкованих виданнях і телепередачах, перемагали в різних змаганнях з тюнінгу та автозвуку. Можливо, придбані у нас товари будуть трохи дорожче пропонованих в інтернеті або на базарі, але ми намагаємося працювати з перевіреними виробами і готові дати гарантію на придбані і встановлені у нас пристрої. Часто це гарантія на весь термін володіння Вами автомобілем. Забезпечити таку гарантію допомагає ретельна установка електричних, електронних і механічних вузлів і деталей. З самого початку діяльності, я, як керівник, організовую роботу фірми таким чином, щоб наші клієнти отримували максимум якісних послуг в одному місці — у нас, в фірмі «АВТОТЮНІНГ».

Сьогодні, крім традиційних для тюнінг-центрів, сигналізацій, парктроніків, відеореєстраторів, аудіо-, відео, TV-пристроїв, ми пропонуємо тюнінговану оптику, різні підсвічування кузова та салону, аерографію, підігрів сидінь, дзеркал, зони щіток, замки КПП і захист двигуна, усунення невеликих вм’ятин без фарбування і захист лакофарбового покриття «рідким склом», покриття автомобіля та окремих деталей рідкою гумою — «Plasti Dip», видалення скрипів і прибирання шуму в  салоні, тонування скла, декоративні та захисні плівки для салону і кузову автомобіля, чіп-тюнінг двигуна і багато іншого.

Наші майстри мають багаторічний досвід роботи зі шкірою та іншими матеріалами оздоблення салону авто, при необхідності будуть відремонтовані каркаси і наповнювачі сидінь. Як завжди, в нашому асортименті захисні дуги і аеродинамічні елементи від іменитих фірм BRABUS, AMG, Arden, HAMANN, Mansory, SpeedART, TechArt, Overfinch, Lumma Design, Lorinser, Gemballa та інших виробників.

Це далеко не повний перелік того, що фірма «АВТОТЮНІНГ» може запропонувати для поліпшення Вашого автомобіля, адже виробники продукції для тюнінгу весь час винаходять щось нове і ми намагаємося йти в ногу з часом. З нашою допомогою безліч людей отримують більше безпеки, комфорту і задоволення користуючись своїми автомобілями. Приєднуйтесь!

Ми робимо автомобілі краще!

З повагою, директор фірми «АВТОТЮНІНГ», Ігор Костянтинович Сєдой.

Тюнінг
Тюнинг
Автомобільні плівки
Автомобильные пленки
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование
Оптика (ліхтарі і фари)
Оптика (фонари и фары)
Інтер'єр та екстер'єр
Интерьер и экстерьер

Фото та відео

Відгуки

Ребята молодцы, взялись за работу которую никто не хотел делать. Ремонт задней фары Инфинити FX: вскрытие, проверка платы и замена перегоревших светодиодов. Сделали в срок. 6 мес гарантии. Спасибо, работой доволен. 9 месяцев спустя фара в порядке. Еще ребята починили шлейф в руле повреждение которого давало ошибку подушки безопасности. Так же сменили втулки в петлях водительской двери. Устранили фон в динамиках после установки новой Тесла-стайл магнитолы (ставилась не у них). Решают разные задачи, вопрос денег и времени. Советую
Andrew Domeniuk
Уже второй раз реально выручают! Два года назад в супермаркете украли ключи, не смотря на поздний час и выходной день, организовали эвакуатор и приняли машину, сейчас не смог уехать с заправки, опять выходной, оказался аккумулятор, оперативно заменили. Приятно, когда так относятся к клиентам!
Юрий Шевченко
Два незнакомых слова «полировка» и «нанокерамика» и мой любимый RAVчик сверкает как будто новенький из салона! Спасибо моему парню за такой приятный сюрприз и ребятам за такую красоту!
Алина Берц
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: вихідний
Соцмережі