Вид послуг

Компанія «AutoExpert» почала свою діяльність ще 10 років тому. Тоді ми були невеликою командою ентузіастів-професіоналів. Ми поставили перед собою мету - надавати виключно якісні та кваліфіковані послуги. Працюючи над її досягненням, у нас з'являлося все більше постійних клієнтів, що сприяло і сприяє донині розширенню і розвитку нашої компанії.

Ми створили свою компанію, як альтернативу дорогим дилерам і майстрам, після робіт яких, авто і далі потребує ремонту.

 

МИ ПРАЦЮЄМО З КОЖНИМ АВТОМОБІЛЕМ, ЯК З ВЛАСНИМ

Наш девіз «обслуговувати кожен автомобіль як свій!». Весь наш персонал пройшов жорсткий відбір, отже, ви можете бути впевнені, що над вашим автомобілем працюють справжні професіонали.

ОБЛАДНАННЯ ВИСОКОГО ЯКОСТІ - ШВИДКЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ

Ми створили свою компанію, як альтернативу дорогим дилерам і майстрам, після робіт яких, авто і далі потребує ремонту. Саме тому ми використовуємо тільки сертифіковане обладнання, яке гарантує тривалий термін експлуатації.

НАШ СЕРВІС - НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ АВТО, А Й ДЛЯ ЛЮДИНИ

Варто зазначити, що ми співпрацюємо як з фізичними, так і юридичними особами. Гарантія якості - це рекомендації клієнтів наших послуг своїм близьким і знайомим. Ми до цього дня вдосконалюємося і вивчаємо всі новинки ринку, щоб першими в місті вам їх запропонувати.

Ви коли небудь чули про СТО, яке піклуватися не тільки про машини? Так, часи змінюються і для відвідувачів економія часу в умовах щільних графіків ставала на перше місце. Розуміючи це і умови конкуренції на ринку ми бережемо ваші кошти і не нав'язуємо зайві послуги.

Будь то планова перевірка або екстрений ремонт, ми покажемо вам абсолютно новий рівень сервісу.

ПРАЦІВНИКИ КОМПАНІЇ

Тільки досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти - справжні професіонали своєї справи. Ми стежимо за постійним удосконаленням знань наших співробітників в області авторемонтних послуг, шляхом їх участі в освітніх проектах і програмах, адже технології автомобілебудування не стоять на місці, отже, Ви, можете бути впевнені в кваліфікації нашої компанії «AutoExpert» З нами Ваш автомобіль - в надійних руках!

НАШІ КЛІЄНТИ

Варто зазначити, що ми співпрацюємо як з фізичними, так і юридичними особами. Гарантія якості - це рекомендації клієнтів наших послуг своїм близьким і знайомим. Ми до цього дня вдосконалюємося і вивчаємо всі новинки ринку, щоб першими в місті вам їх запропонувати.

Діагностика
Диагностика
Мийка, полірування
Мойка, полировка
Кузовний ремонт
Кузовной ремонт
Вихлопна система
Выхлопная система
Шиномонтаж, ремонт дисків
Шиномонтаж, ремонт  дисков
Гальмівна система
Тормозная система
Технічне обслуговування
Техническое обслуживание
Додаткове обладнання
Дополнительное оборудование
Трансмісія
Трансмиссия
Електрика
Электрика
Ходова (підвіска, рульове управління)
Ходовая (подвеска, рулевое управление)
Кондиціонування та опалення
Кондиционирование и отопление
Двигун, паливна система
Двигатель, топливная система

Фото та відео

Відгуки

в принципе неплохой сервис. отношение к клиенту нормальное, запчасти предоставляют из своего магазина. Цены на работу высоковаты
валерий
Всегда все делают в срок и качественно . Удобная коммуникация, все доступно показывают и рассказывают - очень рекомендую
Платон
Точная диагностика неисправностей, профессиональный подбор запчастей, быстрая доставка и качественная установка. Рекомендую!
Андрей
Показати більше відгуків
Залишити відгук

Онлайн запис

Залишити заявку

Контакти

Графік роботи
Пн-Пт з 9:00 до 18:00,
Сб з 9:00 до 16:00,
Нд — Вихідний